Lucie Hrabý

Na kole jsem začala jezdit v roce 2006, když jsem přišla z města na Šumavu. Okamžitě mě nadchli silniční cyklisté projíždějící kolem našeho penzionu od řeky Otavy na Zhůří. Věděla jsem, že to je moje cesta. A tak jsem začala trávit víc čas jak na silničním, tak i na horském kole. Později jsem si zkusila zazávodit, a ihned vznikla moje další závislost.

Na závodech jsem prodávala to, co jsem ve volnu natrénovala. A poměrně často pro mě úspěšně. Jako amatérská cyklistka si nejvíce cením vítězství na Author Král Šumavy jak v silniční, tak i bikové variantě.

O triatlonu jsem věděla už v roce 2007 a 2008, kdy jsem si ho “jen tak” zkusila. Pak až v posledních letech, kdy jsem se z okolí začala dozvídat o Xteře. Oříšek pro mě bylo plavání, které jsem nikdy neovládala. Ale opět jsem věděla, že Xterru chci jednou jet, a tak jsem se přihlásila do plaveckého kurzu v Sušici.>

Vše se podařilo a plavání je pro mě teď nejsilnější disciplína. V současné době se nejraději účastním světového poháru Xterra. Dosud můj nejlepší výsledek je 3.místo na ME a nominace na MS na Havajských ostrovech – mecce triatlonu.

Rodina je pro mě nejvíc, miluju pohyb, přírodu - z toho je nejlepší spojení pohybu v přírodě s rodinou.

Moje nejoblíbenější místo je Sušice. Když cestuju, tak kdekoliv, kde to ještě neznám nebo se ráda vracím do oblíbených míst jako je třeba Itálie. Jsem pyšná na to, že se neustále dokážu zlepšovat.

Baví mě být nejlepší. Je pro mě důležité neustále aktivně udržovat tělo i mysl. 


Fotogalerie