Equisoul


Equisoul je špičkou na trhu v ČR ve spojení s jezdeckým vybavením. Značka, která si zakládá na kvalitě provedení a stylové prezentaci.
V tomto oboru je třeba, aby produkt hodně vydržel a také skvěle vypadal.


V čele této společnosti stojí Šárka Kůtová, jíž doprovází jezdectví po celý život. A jak to celé začalo, to Vám Šárka Kůtová vybarví svými slovy.

Je to na dlouhé povídání, a i ve zkratce to nebude o moc kratší. Byla jsem aktivní jezdkyní s výkonností ST. I když je to již pár let, láska ke koním mi zůstala a moc se těším, až se opět dostanu na závodní kolbiště. Jsem maminkou aktuálně 4leté cácorky.

Po mateřské jsem díky osudným a nešťastným událostem stála před tím, co bude dál… rozhodla jsem se, že půjdu za svým snem a budu dělat to, co mě baví a naplňuje. Jednu věc mám totiž s každým, kdo navštíví naše stránky, společnou.
Koně prostě neodmyslitelně patří do našeho života.

Již od začátku bylo jasné, že tato cesta nebude lehká, o tom jsem se na vlastní kůži přesvědčovala každý den. Módu jsem milovala, ale jen těžko jsem se zpočátku vyznala v nepřeberném množství druhů látek. Vůbec jsem se nedokázala orientovat v úpletech, nápletech, ve tkaninách, v jejich výhodách a nevýhodách. U způsobu šití to samé. Nekonečná plejáda druhů zipů, knoflíků a nití... Musela jsem se naučit, co bylo potřeba a učím se to stále.

Po několika schůzkách, kdy jsem vybírala materiály, jsem konečně našla ty, o které jsem měla zájem a které jsem chtěla získat pro EquiSoul. Materiály jsou především z Itálie a Švýcarska.
U produktů najdete i kvalitní viskózu, bavlnu s elastanem, modal, merino vlnu extra fine a další. Na prvním místě je pro nás vysoká kvalita, kterou jsme vyzkoušeli jak my samy, tak i naši jezdci.

Od první chvíle jsem měla jasný cíl. Doufala jsem, že pro svou vizi získám Aleše Opatrného a Natálku Roučkovou. Zcela přesně si pamatuji ten den, kdy jsem jela do Hořovic a taky na to, s jakým nadšením jsem jela odtud.
Alešovi i Natálce se mé plány líbily a kývli na spolupráci.

Později jsme oslovili i Zuzanu Zelinkovou, Lindu Portychovou a Kamila Papouška. I oni se stali ambasadory značky. Svým zapálením po pár dnech Natálka vstupuje do firmy a stává se partnerkou. Milovníkům jezdeckého sportu není třeba ji dlouze představovat. Natálka je tělem i duší jak sportovkyně, tak umělkyně. Několikrát stála na stupních nejvyšších, a to i v parkurech stupně T.

Ve svém ateliéru má přenádherná díla, které jste mohli spatřit ve významných výstavních síních. Komentuje v televizi významné jezdecké závody. A již brzy bude maminkou, již potřetí.
Díky jejím rodinným vazbám jsme navázali spoluprací s šicí dílnou přímo v E-Daniely.
Zde se naše návrhy tvoří.
Dá se říct, že šicí dílny pro náš šijí napříč celou republikou. Naše produkty vznikají v Brně, Uherském Hradišti, Praze, Ústí nad Labem i v Sušici.

Vše, co u nás koupíte je ušito v České republice. Jsme pyšní, že tak můžeme podpořit českou krejčovinu. Vždyť se jedná o obor, v kterém jsme byli vždy dobří a díky této době začal z Čech pomalu mizet. Kam míříme? Kam až to půjde.
Nedokážu říct, kde je náš cíl… jdeme dopředu. S láskou ke koním, s pokorou, s úctou k jezdcům a všem, kteří stojí poblíž naší cesty.

Čti více na: www.equisoul.cz/o-nas/


Fotogalerie