Marketing

BRAND MARKETING SPECIALIST/MANAGER

Jsi člověk, kterého baví i outdoor aktivity a MARKETING? Česká tradiční značka s více jak 30ti letou historií se stále vyvíjí a k tomu potřebuje posunout v marketingové propagaci.

Popis pozice:
Požadavky: hledáme energického, kreativního člověka s inovativním přístupem a schopností dotahovat věci do konce na pozici BRAND MARKETING SPECIALIST/MANAGER.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za marketingový rozvoj značky
  • Spolupráce s produktovým managerem a designerem a obchodníky
  • Spolupráce s ambasadory značky
  • Kreativní příprava ucelené marketingové komunikace značky
  • Plánování a realizace marketingových strategií značky
  • Uvádění značky a produktů do stávajících a nových prodejních kanálů
  • Zajištění TV, tiskové i online prezentace značky
  • Organizace eventů značky
  • Komplexní budování brandu
  • Spolupráce s kolegy napříč celou společností
  • Spolupráce s agenturou, která zajišťuje výstupy

Požadujeme:

  • Praxi v marketingu
  • SŠ/VŠ vzdělání (zaměřené na marketing výhodou)
  • Zkušenost s online i offline marketingem
  • Znalost MS Office, především Excelu
  • AJ komunikativní, není podmínkou
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Flexibilita, schopnost týmové spolupráce
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Spolupráci se stabilní českou značkou v srdci Šumavy
  • Rozmanitou práci na různých projektech
  • Zajímavou práci pro TOP outdoorovou značku
  • Firemní výrobky za nákupní ceny
  • Firemní benefity
  • Mobil, notebook i pro soukromé účely
  • Lokalita pracoviště – Sušice

Máš zájem, nebo další dotazy? Napiš nám na info@highpoint.cz nebo zavolej na 602 587 519. Těšíme se na setkání!

ŠVADLENKY

Hledáme švadlenky,

Do našeho týmu High Point nabíráme šikovné švadlenky, které budou pracovat na jednu směnu a to pouze dopoledne s volnými víkendy. Naše výrobky již více jak třicet let vyrábíme v rodinném prostředí v centru Sušice.

Co nabízíme:

* Z práce budeš doma včas, máme jednosměnný provoz od 6:00 - 14:30
* Garantovaný plat 25 000,- Kč hrubého + 80,- Kč příspěvek na stravné / den
* Po zaučení možnost výdělku 30 000,- Kč i více
* 13. a 14. plat
* Pracuj a užívej si pocit jistoty - High Point je stabilní rodinná firma s dlouholetou výrobní tradicí
* Budeš mít volné víkendy
* Příspěvek na dopravu
* Vše tě naučíme - u nás máš 6 měsíců na zaučení v časové mzdě se zaručenou nástupní mzdou
* Budeš vyrábět výrobky co mají smysl, jsou kvalitní a přináší uživatelům radost
* 3 dny sick days - na zotavení
* Pracovat budeš v příjemném rodinném prostředí a přátelském
kolektivu v centru Sušice, v ulici T.G.Masaryka 154

Přijďte se k nám nezávazně podívat, ať se seznámíte s naším prostředím a jak jsme práci švadlen zjednodušili.

Kde nás najdeš?

Výrobu máme v podstatě v centru Sušice v ulici T.G.Masaryka 154

Máš zájem, nebo další dotazy? Napiš nám na martina@highpoint.cz nebo zavolej na 607 975 075. Těšíme se na setkání!