Chillaz Kauai Zigzag Ornament

Sleva -40%
700
Doporučená cena 1 166, ušetříte 466Detaily produktu

Letní top s integrovanou podprsenkou.TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Materiál: Bavlna, Modal, Elastan
  • Značka: Chillaz

Podrobný popis:

Jen málo topů je tak letních, jako je Kauai Cikcak Ornament. Padá velmi volně dolů a zve na procházku ven. Na základě Cielo jsme chtěli vytvořit top, který by se hodil pro jméno Kauai (ostrov na Havaji). Měl by sedět těsněji na hrudi a poté volně padat směrem dolů. Proto jsme vzadu přidali nabíraný šev. Navíc jsme zevnitř přidali podprsenku z polyamidu. Složení látky je jako vždy nejlepší: TENCEL™ a vysoce kvalitní turecká bavlna. Potisk dodává sofistikovanému topíku nezbytnou prázdninovou náladu - připraveni vyrazit na pláž?

Od roku 2001 probíhá výroba v našich vlastních provozovnách v Istanbulu. Děláme vše pro to, aby přepravní vzdálenost byla co nejkratší, nakupujeme pouze suroviny z bezprostřední blízkosti naší výroby, staráme se o naše zaměstnance a jejich děti - pro nás je to přirozená věc v rodinném prostředí! Ačkoli žijeme na různých místech Evropy,Tyrolsko a Chorvatsko,  ale stále sdílíme stejné hodnoty - to je pro nás důležité! Nedá se žít z minimální mzdy, takže platíme mzdy, ze kterých se lidem dobře žije.

Jsme zvyklí jednat a ne křičet hlasitěji než ostatní v rámci marketingu! Pro nás to znamená žít a dýchat v udržitelném světě.

Mimochodem, váš nový oblíbený kousek oblečení vám doručíme smotaný v roličce nebo tašce z recyklovaného papíru! Tento obal můžete vyhodit do sběrného papíru společně s lepicí papírovou páskou.

Materiál:

  • 45% Modal (TENCEL™)
  • 45% Bavlna
  • 10% Elasthan (Lycra®)Komentáře