Filtry +

FIBERTEC BLUE GUARD TEXTILE

Fibertec Blue Guard Textile je velmi koncentrovaná impregnace ve spreji obsahující flourocarbon C6 nové generace, který je velmi šetrný k životnímu prostředí. Tato impregnace vytváří na oděvu velmi konstantní úpravu odpuzující vodu a mastnoty. Lze použít na veškeré syntetické materiály, jako je například BlocVent, Gore-Tex a další textilie

321
Doporučená cena 349, ušetříte 28

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost


Detaily produktu


PODROBNÝ POPIS

Poškozování životního prostředí a zdraví nelze zanedbávat, proto Fibertec nepoužívá ve své produktové řadě Blue line nebezpečný Fluorcarbon C8, ale novou generaci nezávadného Fluorcarbonu C6. C8 se narozdíl od C6 hromadí v buňkách lidí a zvířat, kde se trvale nerozloží. Nahromaděný Flourcarbon C8, pak může poškodit vaše zdraví. C6 má nejlepší poměr nezávadnosti a účinnosti na trhu. Není biokumulativní a neobsahuje závadné perflouridové tenzidy. Naše účinná látka C6 získala celosvětově uznávanou certifikaci Bluesign.

Fibertec Blue Guard Textile:

  • Nesnižuje prodyšnost a nemění barvu materiálu
  • Účinná látka je nezávadný Flourocarbon C6
  • Nevytváří jen vrstvu odpuzující vodu, ale odpuzuje také mastnoty a nečistoty
  • Není biokumulativní (neusazuje se v buňkách lidí a zvířat)
  • Neobsahuje PFOS nebo PFOA
  • je vhodný pro impregnaci přírodních i syntetických materiálů (stany, spací pytle, batohy, rukavice)

Pokyny k použití:

Pro zajištění nejvyšší funkčnosti, doporučujeme oblečení nejdříve vyprat v pracím prostředku Fibertec Pro Wash, a potom aplikovat impregnaci Blue Guard. Impregnaci naneste na suché, nebo vlhké oblečení a kouskem textilie ji vetřete do oděvu. Pověste do prostoru a před aktivací teplem nechte 12 hodin vyschnout! Pro zvýšení funkčnosti a trvanlivosti impregnace aktivujte teplem. Aktivaci teplem lze dosáhnout dvěma způsoby, prvním je použití sušičky (30 minut, při běžné teplotě). Druhým způsobem je aktivace impregnace žehličkou nastavenou na nejjemnější stupeň (hedvábí, syntetika). Mezi žehličku a oděv není nutné vlákat žádnou další textilii. Buďte opatrní, ať nepoškodíte žehličku o zipy, či kovové komponenty.

Upozornění: Uchovávejte zavřené mimo dosah dětí


Fotografie, video


Fibertec Blue Guard Textike

Fibertec Blue Guard Textike


Komentáře
Podobné produkty