Gale 3.0 Lady pants - test Svět Outdooru

PODROBNÝ POPIS

Kalhoty Gale 3.0 Lady Pants jsou až neskutečně univerzální. Můžete v nich chodit po horách, lézt po skalách či via ferraty, běhat nebo je mít na skialpinismus nebo běžky. Kalhoty Gale 3.0 Lady Pants jsou bez podšívky, a proto jsou spíše vhodné pro jarní a letní sporty, ale i pro aktivní zimní.

Materiály a střih

Tyto kalhoty Gale 3.0 Lady Pants jsou perfektně navrženy a ušity hned ze tří materiálů. V horní části je použitý čtyřcestně elastický softshell, který se dokonale přizpůsobí pohybu, je výborně prodyšný, ale zároveň dostatečně větruodolný.

Na holeních a zadní části stehen je použitý tenčí materiál a v lýtkové části, pod opaskem a krokovém klínu, je extrémně prodyšná a elastická lycra. A díky tomu všemu padnou kalhoty Gale 3.0 Lady Pants skvěle na tělo.

Pas je elastický pro snadné oblékání, můžete ho stáhnout šňůrkou a zafixovat brzdičkou. Šňůrku si každý upraví pro svoji velikost.

Kapsa

Na pravé zadní horní části kalhot Gale 3.0 Lady Pants je kapsička na zip, do které pohodlně zapnete chytrý telefon, balení papírových kapesníků, nebo menší svazek klíčů. Více kapes kalhoty nemají.

Nohavice

Nohavice kalhot Gale 3.0 Lady Pants se na první pohled zdají úzké, což je super pro běh, lezení i via ferraty. Ale na ten druhý pohled zjistíte, že se dají rozepnout. Díky všitému klínu se stanou širokými a můžete je přetáhnout přes širší obuv, např. přes pohorky a rázem máte kalhoty na turistiku nebo skialpinismus. Na nohavicích i kapsičce jsou zipy YKK, které jsou bezproblémové a vždy plně funkční. Na koncích nohavic z vnitřní strany naleznete všitý gelový pásek pro lepší fixaci a stabilizaci pozice nohavic. Na holenní části a na stehenní zezadu jsou reflexní proužky pro Vaši bezpečnost.

Důležité na závěr

Materiál AirVentShell je nemembránový a velice odolný proti větru. Díky povrchové úpravě ECO DWR (ekologická vodoodpudivá úprava) dobře obstojí i ve slabším dešti. Mezi velkou výhodu kalhot Gale 3.0 Lady Pants patří nejen jejich univerzálnost, pohodlnost, padnoucí střih, ale i hmotnost materiálu. Kalhoty Gale 3.0 Lady Pants pro velikost S váží pouhých 250 g. Tyto kalhoty Gale 3.0 Lady Pants šije firma High Point v Sušici na Šumavě. Je tím zaručeno nejen dokonalé zpracování, ale i případný bezproblémový servis. Tyto kalhoty se šijí ve dvou barevných kombinacích: v šedé a šedo-vínové. A ještě jedna dobrá zpráva, k těmto kalhotám Gale 3.0 Lady Pants si můžete pořídit i bundu Atom Lady Hoody Jacket ve stejném barevném provedení také ze softshellu ve stejných barevných kombinacích. A to nejen v dámském, ale i v pánském střihu.

Převzato od Svět Outdooru

Koupit Gale 3.0 Pants

Koupit Gale 3.0 Lady Pants


FotogalerieDoporučujeme