CO TEĎ PŘIJDE?

CO TEĎ PŘIJDE?

Právě teď je čas na zastávku a reflexi.

Mám ten správný krém na ruce? Jak dlouho už jsem si nevyměnil mezizubní kartáček? Až mi dojde pasta na zuby, v klidu si po práci zajdu pro novou. Teď se ale za dveřmi odehrává souboj sil, vlivů a čeho ještě? Jsme teď uprostřed něčeho, čemu nejspíš nerozumíme a čekáme co se stane, kdo nám řekne ať se schováme doma na celé jaro a jen čekáme a čekáme. Není ale důvod jen zahalit naše životy do strachu a nejistoty, zda budeme moci vůbec chodit ven a jestli ještě uvidím svoje kamarády, kteří zrovna nebydlí v ČR.

Naopak! Pojďme si odpočinout, vylezme z rozjetého vlaku, ze kterého nešlo ani na chvíli vystoupit na přestávku. Stále pod tlakem jsme si všichni přáli, aby se ukázala skulina, kde si na chvíli odpočineme a budeme mít čas sami na sebe. V současné chvíli nás právě globální pandemie rozděluje na dvě skupiny lidí … Na ty, co upadají panice a na ty, kteří v tom vidí prostor. Jsou tedy dvě cesty, kterými se lze vydat.

Vyberete si tedy paniku nebo pauzu?

Pojďme společně vybrat tu příjemnější cestu a tou je pauza … klid, ohleduplnost, pokora a spolupráce.

Máme prostor na reakce, organizaci práce. Naplánujte si výlet do přírody. Vytřiďte si knihy a oblečení. Ukliďte celý dům. Spojte se s rodinou a bez nutnosti doteku zjistíme jakou váhu má zdraví.

HIGH POINT a náš postoj:

Velice nám záleží na zdraví a bezpečnosti našich zákazníků, personálu a komunity. Sledujeme aktuality a vyjádření naší vlády, abychom byli v obraze a mohli reagovat operativně. Naše dílna v Sušici je stále v provozu za dodržování hygienických doporučení. V současné chvíli jsme přeorganizovali zaměření našich švadlenek na výrobu roušek. Bohužel jsme v ČR v situaci, kdy nejsme dostatečně zajištěni, tak pomáháme Vám a lidem okolo Vás.

HIGH POINT a maloobchodní prodej:

Uposlechli jsme vládní nařízení a naše prodejny, včetně našich prodejců jsou uzavřené pro Vaše maximální bezpečí.

HIGH POINT E-SHOP

Nakupovat ale stále můžete! Náš online shop je stále v provozu, připraven přijímat a odesílat objednávky. Jsme připraveni Vás zásobit i v těch nejhorších situacích.

Sledujte v těchto chvílích náš blog, kde se alespoň můžete dočíst o cestování našich ambasadorů a posbíráte inspiraci na svůj první výlet, až to všechno skončí :)

Velice Vám děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví a hlavně klid v duši.

Váš Team HIGH POINT v Sušici


Fotogalerie