Chillaz Oahu Sleva -40%

Pohodlné elastické kraťasy.

1 226
Doporučená cena 2 043, ušetříte 817

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost (Velikostní tabulka)Detaily produktu


Podrobný popis:

Inspiroval nás sport mladých parkouristů a stvořili jsme střih pro lezení a volnost pohybu. Díky nejnovější technologii ve vývoji příze tyto kalhoty neznají meze! Důmyslná směs materiálů se roztáhne až na neuvěřitelných 2,2 násobek délky. To znamená, že z 10 centimetrů látky se stane neuvěřitelných 22! Úzký střih s funkčními detaily poskytuje odpovídající styl. Robustní pro lezení a na ulici, ale také měkký pro váš domácí gauč. 

Od roku 2001 probíhá výroba v našich vlastních provozovnách v Istanbulu. Děláme vše pro to, aby přepravní vzdálenost byla co nejkratší, nakupujeme pouze suroviny z bezprostřední blízkosti naší výroby, staráme se o naše zaměstnance a jejich děti - pro nás je to přirozená věc v rodinném prostředí! Ačkoli žijeme na různých místech Evropy,Tyrolsko a Chorvatsko,  ale stále sdílíme stejné hodnoty - to je pro nás důležité! Nedá se žít z minimální mzdy, takže platíme mzdy, ze kterých se lidem dobře žije.

Mimochodem, váš nový oblíbený kousek oblečení vám doručíme smotaný v roličce nebo tašce z recyklovaného papíru! Tento obal můžete vyhodit do sběrného papíru společně s lepicí papírovou páskou.

Materiál:

  • 75% Bavlna
  • 21% Polyester
  • 4% Elasthan

TECHNICKÉ PARAMETRY

Materiál: Bavlna, Polyester, Elastan

Značka: Chillaz
Komentáře