Jurek Vandr 2.5

Jednovchodový dvouplášťový "kopulovitý" stan pro 2-3 osoby, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro běžnou turistiku a pobyt v přírodě.

3 672
Doporučená cena 4 080, ušetříte 408

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost


Detaily produktu
Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý jemnou síťovinou. Ve vchodu vnitřního stanu je moskytiéra z jemné síťoviny pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem.
Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchodem vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří malou apsidu, která umožňuje uložení špinavých věcí (není určena k vaření). Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou na užších stranách dva větrací vikýře.
Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích  šňůrek vnitřního stanu.

Řada: TRAMPING
Vodní sloupec podlahy: 10000 mm
Vodní sloupec tropika: 3000 mm
Počet vchodů: 1
Počet osob: 2-3
Celková hmotnost: 2,65 kg
Sbalený stav: d.18x42 cm
Záruka: 24 měsíců
Hmotnostní třída: 2,51 – 3 kg

Fotografie, video


Jurek Vandr 2.5

Jurek Vandr 2.5 Jurek Vandr 2_5.jpg

Jurek Vandr 2.5 bez tropika

Jurek Vandr 2.5 bez tropika Jurek Vandr 2_5a.jpg

Jurek Vandr 2.5 půdorys

Jurek Vandr 2.5 půdorys Jurek Vandr 2_5b.jpg
Komentáře