Jurek Atak 2.5 Duo Doprava zdarma

Dvouvchodový dvouplášťový "kopulovitý" stan pro 2-3 osoby, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání!

5 220
Doporučená cena 5 800, ušetříte 580

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý jemnou síťovinou. Ve vchodu vnitřního stanu je moskytiéra rovněž z jemné síťoviny pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem.
Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchodem vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří malou apsidu, která umožňuje uložení věcí (není určena k vaření). Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou dva větrací „vikýře“.
Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích  šňůrek vnitřního stanu.

Řada: OUTDOOR
Počet vchodů: 2
Počet osob: 2-3
Celková hmotnost: 2,95 kg
Sbalený stav: d.20x42 cm
Sezonní použití: celoroční
Záruka: 30 měsíců
Vodní sloupec podlahy: 10000 mm
Vodní sloupec tropika: 5000 mm
Hmotnostní třída: 2,51 – 3 kg

Pro zimní použití lze zajistit našití "límce" po obvodu tropika výrobcem.
Komentáře
<