Fibertec Textile Guard Eco

Koncentrovaná impregnace s rozprašovačem na bázi PU šetrná k životnímu prostředí.

359
Doporučená cena 399, ušetříte 39.9

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost


Detaily produktu
Textile Guard Eco je založen na bázi polyuretanu a je kompletně biologicky odbouratelný. Vytváří voděodolnou vrstvu na všech funkčních materiálech jako je Gore-Tex, BlocVent a dalších syntetických textiliích.

ECO LINE

Cílem produktové řady Eco line je nabídka kompletního sortimentu zdravotně nezávadných a ekologických pracích prostředků a impregnací. Produkty z řady Eco line jsou založeny na vodní bázi, a v jejich složení se neobjevuje žádný škodlivý fluorocarbon. Všechny produkty, a látky v nich obsaženy, jsou kompletně biologicky odbouratelné a jsou vyráběny s důrazem na minimální uhlíkovou stopu.

 Fibertec Textile Guard Eco Spray-on:

  • Nesnižuje prodyšnost a nemění barvu materiálu
  • Ja založen na vodní bázi
  • Neobsahuje žádná rozpouštědla
  • Neobsahuje fluorocarbon
  • Je bezezbytku biologicky odbouratelný

 Díky vynikajícímu poměru účinnosti a ekologičnosti získal Textile Guard Eco Spray-on v roce 2009 ocenění Outdoor Industry Award v kategorii „Particulary environmentally friendly and sustainable products“ V roce 2010 získal ocenění Editor´s choice Award od časopisu Outdoor-Magazin

 Pokyny k použití: Před použitím lahvičku protřepejte. Pro zajištění nejvyšší funkčnosti, doporučujeme oblečení nejdříve vyprat v pracím prostředku Fibertec Pro Wash Eco, a potom aplikovat impregnaci Textile Guard Eco. Impregnaci naneste rozprašovačem na suché, nebo mokré oblečení a kouskem textilie ji vetřete do oděvu. Pro 100% funkčnost je třeba tepelná aktivace impregnace. Aktivaci teplem lze dosáhnout dvěma způsoby, prvním je použití sušičky (30 minut, při teplotě 60 stupňů). Druhým způsobem je aktivace impregnace žehličkou nastavenou na nejšetrnější stupeň (hedvábí, syntetika - 110 stupňů). Tento postup můžete aplikovat na vlhké i suché oblečení. Mezi žehličku a oděv není nutné vlákat žádnou další textilii. Buďte opatrní, ať nepoškodíte žehličku o zipy, či kovové komponenty. 

 Upozornění: Uchovávejte zavřené mimo dosah dětí!


Fotografie, video


Fibertec Textile Guard Eco 500.jpg

Fibertec Textile Guard Eco 500.jpg Fibertec Textile Guard Eco 500.jpg
Komentáře