Scarpa Mojito Plus GTX

Jedinečný design, vysoce kvalitní materiál a nohy stále v suchu a teple i za chladného a deštivého počasí. To vše vám poskytnou volnočasové boty SCARPA Mojito Plus GTX z kategorie Winter Lifestyle.

3 591
Doporučená cena 3 990, ušetříte 399

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost (Velikostní tabulka)


Detaily produktu
PODROBNÝ POPIS:

Do města i na cestování
Nezáleží na tom, kde a s kým trávíte volný čas. Je jedno, jestli prší nebo jsou závěje sněhu. Nehraje roli, zda jdete do města, jedete na dovolenou nebo dobíháte městskou dopravu. Důležité ale je, jak se cítíte. O váš jedinečný pocit se v každé situaci postarají lifestylové boty Scarpa Mojito Plus GTX, ve kterých budete v suchu a teple za každého nevlídného počasí.

Neodolatelný design, vysoká kvalita
Stejně jako u ostatních bot z dílny SCARPA, i zde výrobce dbal především na výběr vhodného materiálu. Celokožené provedení s Gore-Texovou podšívkou Extended Comfort zajistí, že vaše chodidla budou na každém vašem kroku jako v peřince. Podrážka Vibram Spyder Trek skvěle přilne k povrchu a zmírní došlap. Maximální pozornost pak byla věnována také jednotlivým detailům, jako je například šněrování až do špičky pro ideální přilnutí k noze, nebo měkký límec zajišťující pohodlí pro kotník.

Každý váš krok tak bude maximálně pohodlný a bezpečný, ať už se vydáte kamkoliv.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Kategorie použití: A

Hmotnost (g): 440

Materiál svršku : Kůže

Materiál podešve: Vibram Spyder Trek

Podšívka: Gore-Tex (Extended Comfort)


Fotografie, video


MOJITO PLUS GTX Shark

MOJITO PLUS GTX Shark MOJITO PLUS GTX Shark.jpg

Scarpa Mojito Plus GTX smoke jeans

Scarpa Mojito Plus GTX smoke jeans
Komentáře