Gregory Katmai 55 1.0 M/L Sleva -20% Doprava zdarma

Pánský batoh Gregory Katmai 55 RC nezklame ani ve zrádném terénu. Perfektní parťák pro dlouhé i kratší pochody po horách i nížinami. Mějte vše důležité snadno přístupné.

5 432
Doporučená cena 6 790, ušetříte 1358

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Pánský batoh Katmai 55 RC od americké značky Gregory je špičkový batoh na dlouhé túry se skvělými vlastnostmi. Nová řada batohů Katmai je vyvinuta pro dlouhé chození s batohem na zádech a soustředí se převážně na pocit vzdušnosti a lehkosti a přirozenou pohyblivost s tělem nositele. Všechny batohy značky Gregory se vyznačují přizpůsobivostí pohybům těla, ale řada Katmai a její dámský protějšek řada Kalmia tuto snahu posouvá na novou úroveň. Batoh pomocí síťovaného polstrovaného zádového panelu přecházejícího od bederního pásu, přes celá záda až po vrchní úchyt ramenních popruhů skvěle přilne k tělu a zároveň umožní přizpůsobení batohu pohybům těla a vyvážení těžiště i při nerovném terénu. Pohyblivé uchycení ramenních popruhů zde maximalizuje pohyblivost. Batoh vás tudíž nijak neomezuje ani při chůzi náročným terénem. Díky nastavitelnosti délky zad a ramenních a bederního popruhu se batoh přizpůsobí přímo uživatelově stavbě těla a podpoří tak pocit sounáležitosti.

Batoh má velmi přístupnou hlavní kapsu. Ta je přístupná vrchním vstupem, předním vstupem ve tvaru U, dlouhým bočním vstupem i přes spodní vstup, kde může vzniknout i samostatná kapsa oddělená odnímatelnou přepážkou. Uvnitř hlavní kapsy se nachází též příprava pro hydrovaky Gregory. Na drobnosti, které chcete mít přístupné se skvěle hodí dvě kapsy na bederním pásu i celkem tři kapsy na víku batohu. Dvě z vnější strany, jedna z vnitřní. Na čele a jednom boku batohu se nachází šikovné a snadno přístupné elastické kapsy, například na láhev s pitím, mapu nebo lehkou bundu. Na lahev s pitím je navíc na druhém boku kapsa snadno přístupná jednou rukou bez nutnosti batoh sundávat ze zad. Batoh má navíc několik šikovných poutek a to nejen na přidělání trekových holí, ale i dalšího vybavení a na ramenním popruhu má navíc bezpečnostní poutko pro uchycení slunečních brýlí.

Všechny batohy řad Katmai a Kalmia jsou vyrobené z recyklovaných materiálů. K jejich tvorbě se využívá mimo jiné technologie Polygiene® Stay Fresh, ošetření tkaniny regulující růst zápachutvorných bakterií a zápach jako takový. Toto speciální ošetření se aplikuje vrstvou, která pokrývá celý batoh a vydrží roky aktivního užívání batohu. Polygiene je schválení Bluesign® and vedení v OEKOTEX®.

Hlavní přednosti batohu Katmai 55:

 • lehká konstrukce
 • maximální přizpůsobení pohybům těla
 • nastavitelný a prodyšný zádový systém 
 • technologie Polygiene zabraňující růstu zápachutvorných bakterií
 • mnoho šikovných kapes a poutek pro extra vybavení
 • velmi snadný přístup k veškerému nákladu
 • maximální stabilita zátěže i v náročném terénu
 • recyklované materiály
 • dámský model
 • objem 55L
 • pláštěnka na batoh součástí

JAK VYBRAT TEN PRAVÝ BATOH

AKTIVITY

Turistika a trekking
Vysokohorská turistika - VHT
Skialpinismus

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Gregory

Pohlaví: Pánské

Hmotnost: 2120 g

Objem: 55 l

Počet komor: 1

Možnost pitného vaku: Ano

Pláštěnka: Ano

Vstupy: Vrchní, přední, boční, spodní
Komentáře